V spoločnosti Epiláreñ si ceníme vašu súkromie a zaväzujeme sa chrániť vaše osobné informácie. Táto Zásada ochrany osobných údajov vysvetľuje, ako zbierame, používame a zabezpečujeme informácie, ktoré poskytnete pri návšteve našej webovej stránky alebo používaní našich služieb. Prečítajte si túto zásadu starostlivo, aby ste pochopili naše postupy v súvislosti s vašimi osobnými údajmi.

1. Informácie, ktoré zbierame:

Môžeme zbierať nasledujúce typy informácií od vás:

1.1. Osobné informácie:
Môžeme zbierať osobné údaje, ako sú vaše meno, e-mailová adresa, telefónne číslo a ďalšie kontaktné údaje, keď vyplníte naše online formuláre, požiadate o termín alebo komunikujete s nami prostredníctvom našej webovej stránky.

1.2. Informácie o používaní:
Automaticky môžeme zbierať určité informácie o vašej interakcii s našou webovou stránkou, vrátane IP adresy, typu prehliadača, operačného systému a správania pri prehliadaní. Tieto informácie nám pomáhajú zlepšiť našu webovú stránku a poskytnúť lepší užívateľský zážitok.

2. Použitie informácií:

Zhromaždené informácie používame na nasledujúce účely:

2.1. Poskytovanie služieb:
Poskytnúť žiadané služby a termíny, ktoré ste rezervovali prostredníctvom našej webovej stránky.

2.2. Komunikácia:
Odpovedať na vaše otázky, poskytnúť informácie o našich službách a udržiavať vás informovaných o vašich termínoch.

2.3. Marketing a propagačné akcie:
S vaším súhlasom môžeme použiť vaše kontaktné údaje na zasielanie vám propagačných ponúk, bulletinov a aktualizácií týkajúcich sa nášho salónu. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť z prijímania takýchto komunikácií.

2.4. Zlepšovanie:
Analyzovať údaje o používaní webových stránok, riešiť technické problémy a zlepšovať funkčnosť a výkon našej webovej stránky.

3. Zdieľanie a odovzdávanie údajov:

Rozumieme dôležitosti zachovania dôvernosti vašich osobných informácií. Vaše osobné údaje nepredávame, nemeníme ani nepronajímame tretím stranám bez vášho výslovného súhlasu, s výnimkou nasledujúcich prípadov:

3.1. Poskytovatelia služieb:
Vaše osobné údaje môžeme zdieľať s dôveryhodnými poskytovateľmi služieb, ktorí nám pomáhajú pri prevádzke našej webovej stránky, spravovaní termínov a poskytovaní našich služieb. Títo poskytovatelia sú zmluvne povinní uchovávať vaše informácie v bezpečí a používať ich výhradne na účely uvedené v tejto Zásade ochrany osobných údajov.

3.2. Zákonné dodržiavanie:
Môžeme odovzdať vaše osobné údaje, ak to vyžaduje zákon, predpis alebo právny proces, ak veríme, že je nevyhnutné chrániť naše práva, bezpečnosť našej webovej stránky alebo bezpečnosť našich klientov.

4. Bezpečnosť údajov:

Prijať primerané opatrenia na ochranu vašich osobných údajov pred neoprávneným prístupom, zmenou alebo odhalením. Avšak žiadna metóda prenosu cez internet alebo elektronického ukladania nie je 100% bezpečná. Snažíme sa používať obchodne prijateľné prostriedky na ochranu vašich údajov, ale nemôžeme zaručiť ich absolútnu bezpečnosť.

5. Vaše práva:

Máte právo pristupovať k svojim osobným údajom, opravovať ich a aktualizovať. Ak by ste chceli prehľadávať, upravovať alebo odstrániť informácie, ktoré sme od vás zbierali, prosím, kontaktujte nás pomocou nižšie uvedených údajov.

6. Ochrana súkromia detí:

Naše služby a webová stránka nie sú určené osobám mladším ako 16 rokov. Nevedomky nezbierame osobné údaje detí. Ak zistíme, že sme neúmyselne zhromaždili osobné údaje dieťaťa, podnikneme kroky na ich promptné odstránenie zo svojich záznamov.

7. Odkazy na tretie strany:

Naša webová stránka môže obsahovať odkazy na webové stránky alebo služby tretích strán. Nezodpovedáme za ochranu osobných údajov alebo obsah týchto webových stránok. Odporúčame vám prečítať si zásady ochrany osobných údajov všetkých tretích strán, ktoré navštívite.

8. Zmeny v tejto Zásade ochrany osobných údajov:

Vyhradzujeme si právo aktualizovať alebo upravovať túto Zásadu ochrany osobných údajov kedykoľvek. Akékoľvek zmeny budú okamžite účinné po zverejnení prepracovanej politiky na našej webovej stránke. Odporúčame vám pravidelne prehodnocovať túto politiku pre akékoľvek aktualizácie.

9. Kontaktujte nás:

Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy týkajúce sa tejto Zásady ochrany osobných údajov alebo našich postupov s údajmi, prosím, kontaktujte nás na:

Epiláreñ
Bratská 3
851 04 Bratislava
hello@epilaren.sk
+421 904 481 027

epilaren-logo-alt-black

Sme salón krásy v Bratislave, kde sa môžete skutočne cítiť sami sebou.

Kontaktné informácie

Petržalská tržnica | Bratská 3
851 04 Bratislava
hello@epilaren.sk
+421 904 481 027

Prihlásiť sa na odber noviniek

    © 2024 Epiláreñ · Všetky práva vyhradené.